Mega Double Dildo

11,800 LEK

Kjo dildo përmban boshte binjake që janë të pozicionuara për lojën vaginale dhe anale. Partneri juaj do të përjetojë penetrim më të thellë me shtrirjen 5 cm/2″ në majë, ndërsa boshti krijon një rritje prej 40% të trashësisë në të gjithë penisin.

Availability: Në gjëndje SKU: 4465 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo dildo përmban boshte binjake që janë të pozicionuara për lojën vaginale dhe anale. Partneri juaj do të përjetojë penetrim më të thellë me shtrirjen 5 cm/2″ në majë, ndërsa boshti krijon një rritje prej 40% të trashësisë në të gjithë penisin. Rripi që duhet të vishet rreth topave shërben si një kërcitje, e cila siguron një ejakulimi i zgjatur.

Mega Double Dildo

11,800 LEK

In stock