Mbathje te zeza meshkuj M

1,300 LEK

Këto të brendshme për meshkuj kanë një prerje të lartë të ijeve, një mbrapa të shkurtër bikini dhe një qese me dy shtresa për rehati dhe mbështetje. Qepjet anësore, brezi elastik dhe këmbët krijojnë një profil të sheshtë. 45% modale, 45% pambuk dhe 10% elastan, formula perfekte për butësi, frymëmarrje dhe rehati të lehtë.
Availability: Në gjëndje SKU: 1215-BLACK-S Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Këto të brendshme për meshkuj kanë një prerje të lartë të ijeve, një mbrapa të shkurtër bikini dhe një qese me dy shtresa për rehati dhe mbështetje. Qepjet anësore, brezi elastik dhe këmbët krijojnë një profil të sheshtë. 45% modale, 45% pambuk dhe 10% elastan, formula perfekte për butësi, frymëmarrje dhe rehati të lehtë.