-30%

Mbathje me vibrim

Çmimi origjinal qe: 11,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,980 LEK.

Ky BoyShort vibrues nga PantyRebel është bërë nga materiali i bukur dhe i butë që ndihet rehat dhe ka një përshtatje të mirë. Brekët janë të pajisura me një ndarje që përshtatet në mënyrë të përkryer me një vibrator të shtrirë. Ky vibrator ka 12 cilësime të ndryshme vibrimi që kontrollohen lehtë me telekomandën me valë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: PR001 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky BoyShort vibrues nga PantyRebel është bërë nga materiali i bukur dhe i butë që ndihet rehat dhe ka një përshtatje të mirë. Brekët janë të pajisura me një ndarje që përshtatet në mënyrë të përkryer me një vibrator të shtrirë. Ky vibrator ka 12 cilësime të ndryshme vibrimi që kontrollohen lehtë me telekomandën me valë.

Ndizni vibratorin duke shtypur shkurtimisht butonin e ndezjes/fikjes, do ta ndjeni atë duke u dridhur sapo të ndizet. Butoni me rreth në telekomandë mund të përdoret për të ndryshuar cilësimet e dridhjeve dhe dridhjet mund të ndërpriten me butonin e pauzës. Vibratori mund të pastrohet me pastrues lodrash dhe ujë të vakët pas përdorimit. Kablloja e ngarkuesit USB është përfshirë.

Ju lutemi vini re: telekomanda funksionon me një bateri, e cila është e përfshirë, por jo e zëvendësueshme. Bateria zgjat rreth 1.5 deri në 2 vjet. Pas kësaj, ju mund të përdorni ende vibratorin e shtrirë, por pa telekomandë.

Materiali – 90% poliamid, 10% elastan
Pesha – 98 gram
Fuqia e dridhjeve – Dridhje të ndryshueshme
Operacioni – Kontrolli me valë deri 9 m
Dridhja – Dridhje / me shumë shpejtësi të rregullueshme
I papërshkueshëm nga uji
Larje me dorë
Zbardhues – Jo
Hekurosje – Jo
Pastrim kimik – Jo
Tharëse rrobash – Jo
Lubrifikant i përshtatshëm – Me bazë uji
Stimulimi – Stimulimi i klitorit

Mbathje me vibrim

Çmimi origjinal qe: 11,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,980 LEK.

Out of stock