Mbathje Donarella M/L

1,400 LEK

Pantallonat Donarella nga Obsessive janë në një dizajn joshës dhe janë bërë nga materiali i zi transparent. Ka një insert të qëndisur të përpunuar dhe një element të vogël dekorativ në pjesën e përparme. Elegancë delikate por komode!

Availability: Në gjendje SKU: 23114371121 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pantallona të shkurtra në një dizajn joshës
Material i zi transparent
Me një insert të qëndisur në pjesën e përparme
Me rrufe në pjesën e pasme
E butë dhe elastike për një përshtatje të rehatshme
Elegancë delikate por komode!

Pantallonat Donarella nga Obsessive janë në një dizajn joshës dhe janë bërë nga materiali i zi transparent. Ka një insert të qëndisur të përpunuar dhe një element të vogël dekorativ në pjesën e përparme. Ka rrufe në pjesën e pasme. Është i butë dhe elastik për një përshtatje jashtëzakonisht të rehatshme.

94% poliamid, 6% material elastik.
E rëndësishme – Ekziston një tabelë e veçantë e madhësive për Obsessive.

Mbathje Donarella M/L

1,400 LEK

In stock