Mbathje DISCO UNICORN BUBBLE BUTT JOCK

4,800 LEK

Printet argëtuese janë për të gjithë, jo vetëm për zonjat! Kjo pantallona të shkurtra pa kurriz, e luajtur me tërheqje tërheqëse, ka një dizajn bazë të zezë dhe brez, ndërkohë që njëbrirëshët lozonjarë dhe gjeometria shumëngjyrëshe tërheqin të gjithë vëmendjen! Me një prerje të hijshme dhe mbështetjen e plotë që prisni, kjo do të bëhet shpejt e preferuara jo vetëm e juaja!

Availability: Në gjëndje SKU: BACE304ML Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Printet argëtuese janë për të gjithë, jo vetëm për zonjat! Kjo pantallona të shkurtra pa kurriz, e luajtur me tërheqje tërheqëse, ka një dizajn bazë të zezë dhe brez, ndërkohë që njëbrirëshët lozonjarë dhe gjeometria shumëngjyrëshe tërheqin të gjithë vëmendjen! Me një prerje të hijshme dhe mbështetjen e plotë që prisni, kjo do të bëhet shpejt e preferuara jo vetëm e juaja!