Mbathje Crotchless Donarella M/L

1,600 LEK

Pantallonat Donarella nga Obsessive janë në një dizajn joshës dhe janë bërë nga materiali i zi transparent. Ajo gjithashtu ka qëndisje të përpunuar mbi të. Ka një brez elegant dhe elastik me një element të vogël dekorativ në pjesën e përparme.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 23114291121 Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pantallona të shkurtra pa kërcim në një dizajn joshës
Material i zi transparent
Qëndisje e përpunuar
Rrip me stil, elastik
Hapeni në mënyrë ftuese në zonën e bigëzimit
E butë dhe elastike për një përshtatje të rehatshme
Elegancë delikate por komode!

Pantallonat Donarella nga Obsessive janë në një dizajn joshës dhe janë bërë nga materiali i zi transparent. Ajo gjithashtu ka qëndisje të përpunuar mbi të. Ka një brez elegant dhe elastik me një element të vogël dekorativ në pjesën e përparme. Është i butë dhe elastik për një përshtatje jashtëzakonisht të rehatshme.

90% poliamid, 10% material elastik.
E rëndësishme – Ekziston një tabelë e veçantë e madhësive për Obsessive.

Mbathje Crotchless Donarella M/L

1,600 LEK

Out of stock