Masturbator XXX TO GO POCKET ZELINA

1,300 LEK

Një pamje dhe ndjesi ultra realiste për kënaqësi maksimale. Gëzojeni kudo! Kjo vagine është me madhësi të përkryer dhe garanton kënaqësinë tuaj të bëhet e vërtetë. Ajo ka pjesen e brendshme të ngushte për kënaqësitë intensive, si dhe një ndjenjë ultra realistike. Është bërë nga material i papërshkueshëm nga uji. E lehtë për t’u pastruar. Anus. Gjatësia: Rreth 4inch Diametri: 1.9inch Ngjyra: naturale

Availability: Në gjëndje SKU: 55002607 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Një pamje dhe ndjesi ultra realiste për kënaqësi maksimale. Gëzojeni kudo! Kjo vagine është me madhësi të përkryer dhe garanton kënaqësinë tuaj të bëhet e vërtetë. Ajo ka pjesen e brendshme të ngushte për kënaqësitë intensive, si dhe një ndjenjë ultra realistike. Është bërë nga material i papërshkueshëm nga uji. E lehtë për t’u pastruar. Anus. Gjatësia: Rreth 4inch Diametri: 1.9inch Ngjyra: naturale