Masturbator Vulcan Wet Mouth

2,660 LEK

Pasi hapet, ky masturbator goje Vulcan eshte gati per te kryer nje akt oral te vertete. Eshte i krijuar ne nje ngjyre te bardhe, prej materiali si lekure reale dhe te njombe, me teksture stimuluese ne brendesi per me shume kenaqesi.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05058030000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pasi hapet, ky masturbator goje Vulcan eshte gati per te kryer nje akt oral te vertete. Eshte i krijuar ne nje ngjyre te bardhe, prej materiali si lekure reale dhe te njombe, me teksture stimuluese ne brendesi per me shume kenaqesi.
Permasa totale: afersisht 15 cm, me nje diameter te ngjeshur gjithesesi fleksibel. Materiali: PP, SEBS (masturbatori), ABS (mini vibraotri).

Masturbator Vulcan Wet Mouth

2,660 LEK

Out of stock