Masturbator vagine Shower Stroker

6,700 LEK

Nuk ka nevojë për lubrifikim. Përdorni goditjen vetëm ose në filxhanin e masturbimit të shtrydhur. Tuneli i ngushtë i vagines ndihet kaq real dhe ka vrima të dyfishta ajri që rregullojnë thithjen. Kordoni shumë i gjatë i varur për dush. Mëngë me fund të hapur pastrohet lehtë. I sigurt për trupin dhe pa ftalate.

Availability: Në gjëndje SKU: 880159 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nuk ka nevojë për lubrifikim. Përdorni goditjen vetëm ose në filxhanin e masturbimit të shtrydhur. Tuneli i ngushtë i vagines ndihet kaq real dhe ka vrima të dyfishta ajri që rregullojnë thithjen. Kordoni shumë i gjatë i varur për dush. Mëngë me fund të hapur pastrohet lehtë. I sigurt për trupin dhe pa ftalate. Përdor 1 bateri AAA (nuk përfshihet).

Dushi i aktivizuar me ujë Pussy
Hapja e vaginës
Nuk kërkohet lubrifikim
Tunel me teksturë, ndjesi e ngushtë realiste
Kupa e shtrydhur e masturbimit, kontrolloni ngushtësinë
Vibe plumbash, për masazh vibrues
Vrima të dyfishta të rrjedhës së ajrit, rregulloni thithjen
E hapur, për pastrim të lehtë
Kordoni shumë i gjatë i dorës për në dush
Pa ftalate dhe i sigurt për trupin
Kërkon 1 bateri AAA, e pa përfshirë
Gjatësia 6 inç / 15.2 cm

Masturbator vagine Shower Stroker

6,700 LEK

In stock