Masturbator vagine Kendra Spade

14,400 LEK

Tani mund të shijoni të gjitha përfitimet e një stroker me dy hyrje të ngjashme me jetën ndërsa jeni shtrirë! Kjo stroker unik vaginale dhe anale është bërë nga gome elastik dhe elastike TPE që ndihet aq e butë dhe e lëmuar sa lëviz me trupin tuaj për përmbushjen perfekte të fantazisë. Shijoni një film falas me Kendra Spade të mrekullueshme, seksi, për një frymëzim që të lë pa mend dhe merrni kohën tuaj duke eksploruar të dyja hyrjet e zhdërvjellëta për një përvojë që do të bëhet më e lezetshmja juaj! Pastrojeni me pastrues masturbatori dhe me një shpëlarës me ujë të ngrohtë.

Availability: Në gjëndje SKU: 840551 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Tani mund të shijoni të gjitha përfitimet e një stroker me dy hyrje të ngjashme me jetën ndërsa jeni shtrirë! Kjo stroker unik vaginale dhe anale është bërë nga gome elastik dhe elastike TPE që ndihet aq e butë dhe e lëmuar sa lëviz me trupin tuaj për përmbushjen perfekte të fantazisë. Shijoni një film falas me Kendra Spade të mrekullueshme, seksi, për një frymëzim që të lë pa mend dhe merrni kohën tuaj duke eksploruar të dyja hyrjet e zhdërvjellëta për një përvojë që do të bëhet më e lezetshmja juaj! Pastrojeni me pastrues masturbatori dhe me një shpëlarës me ujë të ngrohtë.