Masturbator vagine & anale Crazy Bull Samantha

11,600 LEK

Ky masturbator është bërë nga materiali TPR realist i cili imiton trupin e njeriut dhe ofron një përvojë jashtëzakonisht realiste. Dridhjet me shumë shpejtësi mund të kontrollohen lehtësisht përmes telekomandës.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 4941 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky masturbator është bërë nga materiali TPR realist i cili imiton trupin e njeriut dhe ofron një përvojë jashtëzakonisht realiste. Dridhjet me shumë shpejtësi mund të kontrollohen lehtësisht përmes telekomandës. Masturbatori përmban dy hapje që janë kopje realiste të një vagine dhe anusi. Ju lutemi vini re se telekomanda kërkon 3x bateri AAA (nuk përfshihen).

Masturbator vagine & anale Crazy Bull Samantha

11,600 LEK

In stock