-30%

Masturbator vagine Adira Allure

7,910 LEK

Main Squeeze është një masturbator që mbahet në dorë dhe diskret. Dizajni realist është një kopje e saktë e vaginës së Adira Allure. Kjo do të thotë që ju mund të shijoni yllin tuaj porno në shtëpi! Masturbatori ka një mëngë Ultraskyn me shirita, të mbështjellura me një panel anash. Mund ta shtyni panelin për të shtrënguar mëngën. Është gjithashtu i lëvizshëm, gjë që e bën të lehtë pastrimin.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 5200-35-BX Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Main Squeeze është një masturbator që mbahet në dorë dhe diskret. Dizajni realist është një kopje e saktë e vaginës së Adira Allure. Kjo do të thotë që ju mund të shijoni yllin tuaj porno në shtëpi! Masturbatori ka një mëngë Ultraskyn me shirita, të mbështjellura me një panel anash. Mund ta shtyni panelin për të shtrënguar mëngën. Është gjithashtu i lëvizshëm, gjë që e bën të lehtë pastrimin.

Përdorni lubrifikant me bazë uji për një ndjenjë komode. Pastroni mëngën pas përdorimit me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash dhe lëreni të thahet plotësisht.

Masturbator vagine Adira Allure

7,910 LEK

Out of stock