-30%

Masturbator Tenga (vacum cup)

Çmimi origjinal qe: 3,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,240 LEK.

Kupa e vakumit origjinal Masturbator U.S. nga Tenga është në një dizajn filxhani diskret dhe tani është në një version në SHBA (Madhësi Ultra) – një madhësi ekstra e madhe dhe e lehtë për t’u mbajtur për një punë të mahnitshme dhe të rehatshme me duar/fryrje me thithje intensive. Është i përshtatshëm për çdo penis më të madh/më të gjatë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 50010050000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

  • Masturbator njëpërdorimësh në një madhësi amerikane (Ultra Size)
  • Kupa më e madhe – thithje më intensive
  • Efekt thithës i rregullueshëm
  • Me lubrifikant – mund të përdoret menjëherë
  • Teksturë stimuluese në 3 nivele fortësie
  • Vrimë e butë, e mbushur
  • Materiale me cilësi të lartë

Kupa e vakumit origjinal Masturbator U.S. nga Tenga është në një dizajn filxhani diskret dhe tani është në një version në SHBA (Madhësi Ultra) – një madhësi ekstra e madhe dhe e lehtë për t’u mbajtur për një punë të mahnitshme dhe të rehatshme me duar/fryrje me thithje intensive. Është i përshtatshëm për çdo penis më të madh/më të gjatë.

Masturbatori i disponueshëm mund të përdoret menjëherë. Pas hyrjes së butë, penisi mbulohet me shumë lubrifikant Premium që do të thotë se nuk nevojitet lubrifikant shtesë. Teksturat e ndryshme brenda me diametra të ndryshëm masazhojnë penisin shumë intensivisht. Hapja inovative e vakumit në fund të masturbatorit ofron ndjesi të mrekullueshme thithjeje – njësoj si gjatë një goditjeje mahnitëse. Pasi ngjitësja të jetë hequr nga hapja e vakumit, mund të përdoret një gisht për të mbuluar ose zbuluar hapjen (në varësi të asaj që preferon personi që e përdor).

Kupa origjinale amerikane me vakum nga Tenga vjen në 3 ngjyra dhe tekstura e brendshme vjen në 3 nivele të ndryshme fortësie:
E bardhë = E butë
E kuqe = e rregullt
E zezë = e fortë

18,1 cm e gjatë, e jashtme Ø 8 cm, e brendshme Ø 2,2 cm (fleksibël).
TPE, PE, PU.

Masturbator Tenga (vacum cup)

Çmimi origjinal qe: 3,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,240 LEK.

Out of stock