-30%

Masturbator Tenga (short)

Çmimi origjinal qe: 2,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,540 LEK.

Masturbatori i një përdorimi të nivelit të lartë tani është edhe më i mirë!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 50010300000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

  • Masturbatori i disponueshëm që tani është më i vogël dhe më i lehtë për t’u mbajtur
  • E re: Versioni SD (përmasa të shkurtra dhe me porosi direkte në krye)
  • Stimulim shumë intensiv i glass
  • Efekt i rregullueshëm i thithjes
  • Me lubrifikant – mund të përdoret menjëherë
  • Teksturë stimuluese me 3 nivele fortësie
  • Vrimë e butë, e mbushur
  • Materiale me cilësi të lartë

Masturbatori i një përdorimi të nivelit të lartë tani është edhe më i mirë!
Kupa e vakumit origjinal Masturbator SD nga Tenga është në një dizajn filxhani diskret dhe tani është në një version SD (Përmasa të shkurtra & Custom Top Direct) – një madhësi edhe më e vogël, më e lehtë për t’u mbajtur për një punë të mahnitshme dhe të rehatshme me dorë me intensitet stimulimi i glass. Është i përshtatshëm për çdo madhësi/gjatësi të penisit.

Masturbatori i disponueshëm mund të përdoret menjëherë. Pas hyrjes së butë, penisi mbulohet me shumë lubrifikant Premium që do të thotë se nuk nevojitet lubrifikant shtesë. Teksturat e ndryshme brenda me diametra të ndryshëm masazhojnë penisin shumë intensivisht. Hapja inovative e vakumit në fund të masturbatorit ofron ndjesi të mrekullueshme thithjeje – njësoj si gjatë një goditjeje mahnitëse. Pasi ngjitësja të jetë hequr nga hapja e vakumit, mund të përdoret një gisht për të mbuluar ose zbuluar hapjen (në varësi të asaj që preferon personi që e përdor).

Kupa e vakumit origjinal SD nga Tenga vjen në 3 ngjyra dhe tekstura e brendshme vjen në 3 nivele të ndryshme fortësie:
E bardhë = E butë
E kuqe = e rregullt
E zezë = e fortë

12 cm e gjatë, e jashtme Ø 6,9 cm, e brendshme Ø 1,2 cm (fleksibël).
TPE, PE, PU.

Masturbator Tenga (short)

Çmimi origjinal qe: 2,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,540 LEK.

Out of stock