Masturbator TENGA EGG Stronger

1,800 LEK

Secila nga gjashtë vezët e masturbatorit ultra fleksibël është e vendosur në një mëngë diskrete në formë veze dhe përdoret së bashku me lubrifikantin e përfshirë gjatë një pune me dorë. 6 copë në kuti transparente.

Availability: Në gjendje SKU: 50045430000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

6 masturbatorë të ndryshëm të disponueshëm në një set
Çdo masturbator me një kuti në formë veze
Tekstura të reja stimuluese intensive
Lubi i përfshirë
Shumë elastike – e butë e mëndafshtë
Përshtatet me çdo penis
6 x argëtim me punë dore në një vezë!
6 masturbatorë të ndryshëm njëpërdorimësh Egg Stronger nga Tenga me tekstura të reja stimuluese intensive brenda për ndjesi veçanërisht të forta. Secila nga gjashtë vezët e masturbatorit ultra fleksibël është e vendosur në një mëngë diskrete në formë veze dhe përdoret së bashku me lubrifikantin e përfshirë gjatë një pune me dorë.

6 copë në kuti transparente.
Gjatësia totale 7 cm (shumë elastike) – i përshtatet të gjitha madhësive të penisit.
TPE, PP.

Masturbator TENGA EGG Stronger

1,800 LEK

In stock