Masturbator Schag’s – Sultry Stout

5,500 LEK

Një masturbator i lezetshëm në një dizajn të matur! Masturbatori Sultry Stout është i mbushur me ndjesi të jashtëzakonshme në 4 dhoma të ndryshme, secila dhomë përmban kreshta dhe nyje stimuluese për ndjesinë përfundimtare.

Availability: Në gjendje SKU: BL-83129 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një masturbator i lezetshëm në një dizajn të matur! Masturbatori Sultry Stout është i mbushur me ndjesi të jashtëzakonshme në 4 dhoma të ndryshme, secila dhomë përmban kreshta dhe nyje stimuluese për ndjesinë përfundimtare. Falë valvulës PerfectFlo™ në krye, ju keni kontroll mbi fuqinë e dëshiruar të thithjes. Masturbatori përshtatet në mënyrë të përkryer në pëllëmbën e dorës dhe, falë dizajnit të tij të hollë, ofron një kapje optimale. Sultry Stout vjen me lubrifikant dhe mund të pastrohet lehtësisht me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash.

Materiali TPE
Pesha 287 gram
I papërshkueshëm nga uji
Lubrifikant i përshtatshëm Me bazë uji
Objektivi i stimulimit Penisi
Niveli i përdoruesit Fillestar
Diametri i jashtëm 7.60 cm
Thellësia e futjes 16.50 cm
Gjatësia 19.70 cm

Masturbator Schag’s – Sultry Stout

5,500 LEK

In stock