Masturbator Sarah sexy

6,600 LEK

Merrni blowjobun më realist të mundshëm nga një stroker! Rrëshqisni ngadalë brenda për të përjetuar një stimulim intensiv që simulon një blowjob të vërtetë. Dhëmbët dhe gjuha brenda tunelit të brendshëm do të ndjehen tamam si gjëja e vërtetë! Brendësia e strukturuar ndryshon ndërsa penisi juaj rrëshqet tej çatisë së gojës në fyt. Një pamje e jashtme e zakonshme e bën këtë masturbues të lehtë për tu kapur gjatë përdorimit. Për shkak se fundi është i mbyllur, ju do të përjetoni thithje intensive. Mëngë elastike strehon një gamë të gjerë madhësish. Ky material pastrohet lehtësisht me sapun të butë dhe ujë të ngrohtë dhe mund të përdoret me silikoni ose lubrifikantë me bazë uji.

Availability: Vjen së shpejti SKU: AF208 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Merrni blowjobun më realist të mundshëm nga një stroker! Rrëshqisni ngadalë brenda për të përjetuar një stimulim intensiv që simulon një blowjob të vërtetë. Dhëmbët dhe gjuha brenda tunelit të brendshëm do të ndjehen tamam si gjëja e vërtetë! Brendësia e strukturuar ndryshon ndërsa penisi juaj rrëshqet tej çatisë së gojës në fyt. Një pamje e jashtme e zakonshme e bën këtë masturbues të lehtë për tu kapur gjatë përdorimit. Për shkak se fundi është i mbyllur, ju do të përjetoni thithje intensive. Mëngë elastike strehon një gamë të gjerë madhësish. Ky material pastrohet lehtësisht me sapun të butë dhe ujë të ngrohtë dhe mund të përdoret me silikoni ose lubrifikantë me bazë uji.