-20%

Masturbator Riley Reid Utopia

10,400 LEK

Masturbator me ngjyrë të lëkurës – një kopje e vaginës së ëmbël të Rileys!
Tuneli i kënaqësisë me pika dhe i ngulitur ju stimulon duke fërkuar çdo nerv të vetëm për kënaqësi derisa të keni një kulm të shëndoshë! Me nënshkrimin e Riley Reid´ në masturbator.
Gjatësia e plotë / thellësia e futjes 25 cm. Ø fleksibël. Materiali: TPE.
Përfshinë udhëzime.

Availability: Në gjëndje SKU: 05263630000 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Masturbator me ngjyrë të lëkurës – një kopje e vaginës së ëmbël të Rileys!
Tuneli i kënaqësisë me pika dhe i ngulitur ju stimulon duke fërkuar çdo nerv të vetëm për kënaqësi derisa të keni një kulm të shëndoshë! Me nënshkrimin e Riley Reid´ në masturbator.
Gjatësia e plotë / thellësia e futjes 25 cm. Ø fleksibël. Materiali: TPE.
Përfshinë udhëzime.

Masturbator Riley Reid Utopia

10,400 LEK

In stock