Masturbator Realistix Bitch

3,000 LEK

Masturbues i butë i vaginës me konturet e jashtme për të dhënë një kontroll të lehtë. Shumë fleksibël me diametër brenda por akoma i këndshëm dhe i ngushtë. Prodhuar nga materiali “Natureskin” me prekje të vërtetë (TPR). Përafërsisht. thellësia e depërtimit: 13 cm. E hapur për të dy skajet për pastrim të lehtë.

Availability: Në gjëndje SKU: 05040330000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Masturbues i butë i vaginës me konturet e jashtme për të dhënë një kontroll të lehtë. Shumë fleksibël me diametër brenda por akoma i këndshëm dhe i ngushtë. Prodhuar nga materiali “Natureskin” me prekje të vërtetë (TPR). Përafërsisht. thellësia e depërtimit: 13 cm. E hapur për të dy skajet për pastrim të lehtë.