-30%

Masturbator Powermate 3

8,400 LEK

Keni nevojë urgjente për një punë të madhe thithëse? Merrni këtë masturbator fantastik dhe shijoni gungat e tij. Projektuar posaçërisht për të mbajtur fort karin tuaj duke dhënë stimulim dhe kënaqësi maksimale.

Availability: Në gjëndje SKU: 210081 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Keni nevojë urgjente për një punë të madhe thithëse? Merrni këtë masturbator fantastik dhe shijoni gungat e tij. Projektuar posaçërisht për të mbajtur fort karin tuaj duke dhënë stimulim dhe kënaqësi maksimale. Dritarja transparente ju jep një kënaqësi të jashtëzakonshme vizuale ndërsa një zë femëror seksi do t’ju udhëheqë drejt asaj orgazme të madhe që keni pritur. Lubrifikuesi i ZENN nuk është i përfshirë, mos harroni ta shtoni për intensitet. Pas përdorimit, pastrojeni tërësisht dhe ruajeni përsëri në kuti.

Masturbator i fuqishëm me rrotullim të kthyeshëm
7 mënyra rrotulluese; majtas dhe djathtas 360 gradë
Me zë femëror seksi
Lehtë për t’u pastruar
I papërshkueshëm nga uji në spërkatje
Gjatësia: 235 mm
Pesha: 600 g.
Materiali: ABS TPE
Ngjyra: E bardhë
Furnizimi me energji elektrike: USB i rikarikueshëm

Masturbator Powermate 3

8,400 LEK

In stock