-30%

Masturbator per meshkuj TUG JOB

1,281 LEK

Trajtimi perfekt për mjetin tuaj. Ky stroker erotik është bërë për stimulim maksimal. Me tunelin e ngushtë të dashurisë me shirita dhe fundin e hapur. Tug Job ofron një ndjenjë reale dhe ngroh shpejt temperaturën e trupit tuaj. Bërë nga materiali i sigurt për trupin.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 330446 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trajtimi perfekt për mjetin tuaj. Ky stroker erotik është bërë për stimulim maksimal. Me tunelin e ngushtë të dashurisë me shirita dhe fundin e hapur. Tug Job ofron një ndjenjë reale dhe ngroh shpejt temperaturën e trupit tuaj. Bërë nga materiali i sigurt për trupin.

Masturbator per meshkuj TUG JOB

1,281 LEK

Out of stock