-30%

Masturbator oral Mr.Cock Deep throat

Çmimi origjinal qe: 3,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,310 LEK.

Z. Cock Deep Throat do të përkëdhelë me sensualitet dhe pasion pjesën tuaj më të mirë. Masturbatori oral ju jep kënaqësi solo emocionuese dhe të relaksuar falë kanalit të tij të ngushtë dhe realist të kënaqësisë, i cili thith pjesën tuaj më të mirë dhe me siguri do t’ju sjellë në kulmin.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 55002708 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Z. Cock Deep Throat do të përkëdhelë me sensualitet dhe pasion pjesën tuaj më të mirë. Masturbatori oral ju jep kënaqësi solo emocionuese dhe të relaksuar falë kanalit të tij të ngushtë dhe realist të kënaqësisë, i cili thith pjesën tuaj më të mirë dhe me siguri do t’ju sjellë në kulmin. Masturbatori është i shtrirë dhe për këtë arsye mund të përshtatet në mënyrë fleksibël për çdo madhësi. Shijoni buzët e nxehta në çdo pozicion që dëshironi. Që tani e tutje, jetoni në maksimum fantazitë tuaja.

Lartësia: përafërsisht. 15.5 cm
Diametri më poshtë: përafërsisht. 5.5 cm
Diametri në krye: përafërsisht. 7.5 cm
Diametri i brendshëm: shtrirje
Materiali: TPE / TPR

Masturbator oral Mr.Cock Deep throat

Çmimi origjinal qe: 3,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,310 LEK.

Out of stock