Masturbator Mr.Cock Backdoor

4,300 LEK

Z. Cock Backdoor do të përqafojë me sensualitet dhe pasion pjesën tuaj më të mirë. Masturbatori anal ju jep kënaqësi solo emocionuese dhe të relaksuar falë kanalit të tij të ngushtë dhe realist të kënaqësisë, i cili thith pjesën tuaj më të mirë dhe me siguri do t’ju sjellë në kulmin.

Availability: Në gjendje SKU: 55002707 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Z. Cock Backdoor do të përqafojë me sensualitet dhe pasion pjesën tuaj më të mirë. Masturbatori anal ju jep kënaqësi solo emocionuese dhe të relaksuar falë kanalit të tij të ngushtë dhe realist të kënaqësisë, i cili thith pjesën tuaj më të mirë dhe me siguri do t’ju sjellë në kulmin. Masturbatori është i shtrirë dhe për këtë arsye mund të përshtatet në mënyrë fleksibël për çdo madhësi. Shijojeni bythën e nxehtë në çdo pozicion që ju pëlqen. Që tani e tutje, jetoni në maksimum fantazitë tuaja.

Lartësia: përafërsisht. 13.5 cm
Diametri më poshtë: përafërsisht. 5.5 cm
Diametri në krye: përafërsisht. 7.5 cm
Diametri i brendshëm: shtrirje
Materiali: TPE/TPR

Masturbator Mr.Cock Backdoor

4,300 LEK

In stock