Masturbator meshkuj Robin SVAKOM

10,300 LEK

 • Masturbator elegant me kapak mbrojtës
 • 5 mënyra të jashtëzakonshme vibrimi
 • Me një funksion unik përforcues
 • Mëngë e butë e lëvizshme me pika stimuluese
 • Ekran LED për mënyrat dhe nivelin e baterisë
 • E ripenisikueshme – përfshirë. kabllo USB

Masturbatori Robin me performancë të lartë nga Svakom që stimulon penisin me 5 mënyra dridhjeje intensive dhe të jashtëzakonshme që kombinojnë në mënyrë të përsosur fuqinë dhe lëvizjen. Ai gjithashtu përmban një funksion unik të rritjes i cili aktivizohet lehtësisht me shtypjen e një butoni dhe lejon një përdorues të arrijë një kulm intensiv në asnjë kohë. Ekrani praktik LED tregon mënyrat e ndryshme dhe gjithashtu nivelin e baterisë.

Availability: Në gjendje SKU: 05546000000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

 • Masturbator elegant me kapak mbrojtës
 • 5 mënyra të jashtëzakonshme vibrimi
 • Me një funksion unik përforcues
 • Mëngë e butë e lëvizshme me pika stimuluese
 • Ekran LED për mënyrat dhe nivelin e baterisë
 • E ripenisikueshme – përfshirë. kabllo USB

Masturbatori Robin me performancë të lartë nga Svakom që stimulon penisin me 5 mënyra dridhjeje intensive dhe të jashtëzakonshme që kombinojnë në mënyrë të përsosur fuqinë dhe lëvizjen. Ai gjithashtu përmban një funksion unik të rritjes i cili aktivizohet lehtësisht me shtypjen e një butoni dhe lejon një përdorues të arrijë një kulm intensiv në asnjë kohë. Ekrani praktik LED tregon mënyrat e ndryshme dhe gjithashtu nivelin e baterisë.

Masturbatori ka një mëngë të butë, elastike me pika masazhuese dhe përshtatet me çdo madhësi penisi. Mëngët gjithashtu mund të hiqen për pastrim të lehtë.

Dizajni minimalist dhe elegant i masturbatorit do të thotë që ai përshtatet në çdo brendshme në mënyrë diskrete dhe pa pengesa. Kapaku gjithashtu e mbron atë nga pluhuri.

E ripenisikueshme – përfshin një kabllo USB.

Gjatësia e plotë 19,8 cm, thellësia e futjes 16 cm, e brendshme Ø 2,2 cm (fleksibile). Pesha 550 g.
TPE, ABS, PC, metal.

Masturbator meshkuj Robin SVAKOM

10,300 LEK

In stock