Masturbator meshkuj Giant Egg El-ROOD

2,000 LEK

Kjo vezë masturbimi është fleksibël dhe super elastike. Penisi stimulohet me anë të llambave të buta në strukturën e brendshme të vezës së masturbimit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 4516 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo vezë masturbimi është fleksibël dhe super elastike. Penisi stimulohet me anë të llambave të buta në strukturën e brendshme të vezës së masturbimit.

Masturbator meshkuj Giant Egg El-ROOD

2,000 LEK

In stock