Masturbator me vibrim doggy style

18,000 LEK

Kapni faqet e buta dhe elastike, materiali super i butë por i fortë është pa ftalate dhe lateks dhe siguron një kapje të shkëlqyer për një goditje të fortë të mirë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: CN-07-0804-10 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni pak vanilje të ëmbël me masturbator me vibrim Brooke Vibrating Doggie Style Ass!Tuneli i ngushtë i brendshëm ka brinjë për kënaqësi shtesë. Kapni faqet e buta dhe elastike, materiali super i butë por i fortë është pa ftalate dhe lateks dhe siguron një kapje të shkëlqyer për një goditje të fortë të mirë. Një dizajn i hapur e bën pastrimin të lehtë. Plumbi i lëvizshëm ka 10 funksione. Prodhuar me krenari në SHBA! Curve Toys është i njohur për formulën e tyre ultra-reale të bio-lëkurës, e përdorur për të krijuar dildot dhe lodrat më të mira për të rritur në botë. Ata prodhojnë produktet e tyre të kopjeve për të rritur në SHBA vetëm me materiale miqësore për trupin, pa ftalate dhe materiale të klasit të lartë. Përzierja e tyre pronësore e bio-lëkurës është e përzier në shtëpi, duke i bërë ata lider në shëndetin seksual. Të gjitha produktet inspektohen për funksionalitet superior në mënyrë që të përfaqësojnë vlerën, cilësinë dhe inovacionin nga fabrika në dhomën e gjumit. I stafuar nga ekspertë me mbi 60 vite kumulative në prodhimin e të rriturve, Curve Toys është kombinimi perfekt i pasionit, kreativitetit dhe përvojës; me pak fjalë, ne njohim kënaqësinë.

Masturbator me vibrim doggy style

18,000 LEK

Out of stock