Masturbator Happy Ending Shower Stroke

2,100 LEK

Lapsi i dushit Travel Mate është vetë-lubrifikues dhe i butë, nuk kërkohet lubrifikim me këtë laps dushi! Është i kthyeshëm dhe ka dy tekstura të ndryshme kështu që mund të përdoret edhe brenda-jashtë. Mënga super elastike e masturbimit është e ripërdorshme dhe e lehtë për t’u pastruar.

Availability: Në gjendje SKU: 880158 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lapsi i dushit Travel Mate është vetë-lubrifikues dhe i butë, nuk kërkohet lubrifikim me këtë laps dushi! Është i kthyeshëm dhe ka dy tekstura të ndryshme kështu që mund të përdoret edhe brenda-jashtë. Mënga super elastike e masturbimit është e ripërdorshme dhe e lehtë për t’u pastruar. Bërë nga material i sigurt për trupin dhe pa ftalate.

Pa lubrifikim nuk kërkohet llak dushi Travel Mate
E butë e butë
Teksturë e kthyeshme
Super elastike
I ripërdorshëm dhe i lehtë për t’u pastruar
Një madhësi i përshtatet të gjithëve
I sigurt për trupin dhe pa ftalate

Masturbator Happy Ending Shower Stroke

2,100 LEK

In stock