Masturbator Golden Star Vibro Bullet

1,930 LEK

Masturbator Golden Star per orgazme galktike. Thjesht fusni masturbatorin me vibrim ne vagine ose anus, ndizeni ne kontrolluesin dhe perjetoni masazhet e fuqishem ne brendesi. Materiali: plastic i forte.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05644190000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masturbator Golden Star per orgazme galktike. Thjesht fusni masturbatorin me vibrim ne vagine ose anus, ndizeni ne kontrolluesin dhe perjetoni masazhet e fuqishem ne brendesi. Materiali: plastic i forte.
Permasa: 6 cm, diam. 2.5 cm.

Masturbator Golden Star Vibro Bullet

1,930 LEK

Out of stock