-25%

Masturbator French Kiss

3,075 LEK

Kjo ndjenjë është më e mirë se çdo përvojë e vërtetë me gojë!
Shufrat e buta të masturbatorit do të stimulojnë penisin tuaj me çdo lëvizje që bëni. Pastaj ndizni pompën dhe shijoni zhurmat e ngjashme me thithjet.

Availability: Në gjëndje SKU: 551082 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Kjo ndjenjë është më e mirë se çdo përvojë e vërtetë me gojë!
Shufrat e buta të masturbatorit do të stimulojnë penisin tuaj me çdo lëvizje që bëni. Pastaj ndizni pompën dhe shijoni zhurmat e ngjashme me thithjet.

Masturbator French Kiss

3,075 LEK

In stock