Masturbator Fleshlight Gina Valentina

12,300 LEK

Kjo zonjë e re bukuroshe lindi në Rio de Janeiro, Brazil më 18 shkurt 1997, dhe më vonë u transferua me familjen e saj në Miami. Kur ishte adoleshente, njihej si një vajzë miqësore dhe biseduese, veçanërisht me djemtë.

Availability: Në gjëndje SKU: E32783 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo zonjë e re bukuroshe lindi në Rio de Janeiro, Brazil më 18 shkurt 1997, dhe më vonë u transferua me familjen e saj në Miami. Kur ishte adoleshente, njihej si një vajzë miqësore dhe biseduese, veçanërisht me djemtë. Në fakt, pikërisht në vitet e shkollës së mesme ajo filloi të dilte me një nga miqtë e saj të ngushtë, një mundës i njohur. Ishte me të që ajo pati përvojën e saj të parë seksuale.

Ajo iu bashkua industrisë së të rriturve në vitin 2015 në moshën 19-vjeçare. Gina, me kornizën e saj të imët prej 5’2, 34 A-24-35, nuk e kishte problem të luante një rol në një mori skenash me shumë nga studiot kryesore të prodhimit të sotëm. Për shkak të pamjes së saj të imët dhe djaloshare dhe preferencës së saj për seks të ashpër, zonjës Valentina shpeshherë përfshihet në role të nënshtruara adoleshente. Kur ajo nuk luan rolin e studentes, kujdestares së fëmijës ose njerkës, ajo gjithashtu xhiron skena të mahnitshme hardcore në të cilat ajo merr pjesë në treshe, orgji dhe robëri.

Në këtë pikë, ylli i dashur i filmit për të rritur ka punuar me disa nga studiot më të mira në industri sot, duke përfshirë Brazzers, Evil Angel, Blacked, BangBros dhe Devil’s Films. Si dëshmi për performancat e saj të jashtëzakonshme, Gina Valentina është njohur vit pas viti për performancat e saj të shkëlqyera pornografike.

Në vitin 2017, ajo u shfaq në kopertinën e revistës Penthouse; në të njëjtin vit, ajo filloi të fitonte nominime të shumta nga çmimet kryesore të industrisë së të rriturve në botë – XBIZ dhe AVN – si “Aktorja e re më e mirë” dhe “Skena më e mirë e seksit lezbike”. Për më tepër, Gina fitoi çmimin XBIZ 2020 për “Skenën më të mirë të seksit VR”.

Nuk ka kohë më të mirë se e tashmja për të përjetuar kopjen tuaj të re të ndjesive të lodrave seksuale Stellar.

Masturbator Fleshlight Gina Valentina

12,300 LEK

In stock