Masturbator Fleshlight Alina Lopez

12,300 LEK

‘Trëndafili’ i Alinës është lulja e ndyrë që kurrë nuk e dinit se keni nevojë. Kjo teksturë fillon me një pikë hyrjeje të ngushtë që ju çon në një sërë dhomash të ngushta

Availability: Vjen së shpejti SKU: E32454 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

‘Trëndafili’ i Alinës është lulja e ndyrë që kurrë nuk e dinit se keni nevojë. Kjo teksturë fillon me një pikë hyrjeje të ngushtë që ju çon në një sërë dhomash të ngushta të përbëra nga unaza kënaqësie, kapëse kapëse dhe kalime ultra të ngushta të dizajnuara me mjeshtëri për të masazhuar butësisht penisin tuaj me çdo shtytje.

Masturbator Fleshlight Alina Lopez

12,300 LEK

Out of stock