Masturbator EGG Satisfyer

1,100 LEK

Falë materialit fleksibël, vezët masturbuese Satisfyer janë jashtëzakonisht të shtrirë dhe stimulojnë të gjithë penisin. TPE hidroaktive gjithashtu mund të laget lehtë me ujë dhe kështu siguron një përvojë të qetë – kështu që nuk keni nevojë për ndonjë lubrifikant. E përkryer për lëvizje, kur udhëtoni ose në mes! Fierce ju përkëdhel me strukturën e saj spirale me ngritje sensuale dhe me groove.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 55002764 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Falë materialit fleksibël, vezët masturbuese Satisfyer janë jashtëzakonisht të shtrirë dhe stimulojnë të gjithë penisin. TPE hidroaktive gjithashtu mund të laget lehtë me ujë dhe kështu siguron një përvojë të qetë – kështu që nuk keni nevojë për ndonjë lubrifikant. E përkryer për lëvizje, kur udhëtoni ose në mes! Fierce ju përkëdhel me strukturën e saj spirale me ngritje sensuale dhe me groove.

Masturbator EGG Satisfyer

1,100 LEK

Out of stock