Masturbator Airturn2, meshkuj

15,000 LEK

Shijoni një përvojë të mrekullueshme thithjeje me këtë masturbator luksoz Airturn2. Airturn2 imiton ndjesinë e një stimulimi oral! Ky masturbator ka një kasë të këndshme, diskrete dhe është i qetë.

Availability: Në gjëndje SKU: AIRTURN-2 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni një përvojë të mrekullueshme thithjeje me këtë masturbator luksoz Airturn2. Airturn2 imiton ndjesinë e një stimulimi oral! Ky masturbator ka një kasë të këndshme, diskrete dhe është i qetë. Është komode për t’u mbajtur dhe ka një model kundër rrëshqitjes. Pjesa e brendshme silikoni e butë me brinjë dhe të zhytur ju jep një përvojë unike dhe një orgazëm të paharrueshme. Masturbatori përmban 5 funksione të ndryshme thithjeje dhe 6 modele dridhjesh. 2 funksionet e ngrohjes do t’ju çojnë në një temperaturë maksimale prej 45 gradë Celsius dhe mund të ndizet dhe fiket veçmas. Është shumë e lehtë të kaloni midis funksioneve të ndryshme me butonat në krye. Mos ngurroni ta merrni me vete në dush sepse Airturn2 mund ta përballojë këtë. Nuk rekomandohet zhytja e gjatë. Airturn2 mund të rimbushet shpejt me kabllon USB të furnizuar dhe vjen me një çantë të bukur ruajtjeje. Përdorni gjithmonë lubrifikant me bazë uji për një ndjenjë komode.

Lubrifikant i përshtatshëm me bazë silikoni
Stimulimi i penisit
Niveli i përdoruesit Fillestar
Gjerësia 9,40 cm
Diametri i brendshëm 4.00 cm
Gjatësia e brendshme 12.00 cm
Gjatësia 22.00 cm
Karikues i energjisë (USB)
Niveli i zhurmës Shumë i qetë
I papërshkueshëm nga uji

Masturbator Airturn2, meshkuj

15,000 LEK

In stock