Masturbator A&E Adams

7,500 LEK

Stroker realist me masazh vagjinal Hapje vaginale e gjallë me klitor dhe labia Rruazat e dendura të masazhit e bëjnë hyrjen tepër të ngushtë Nubs stimuluese dhe kreshtat brenda dhomës së brendshme Jashtë strukturës ju jep një kapje pa rrëshqitje Bërë nga gome TPE e butë dhe elastike Mbyllur për pastrim të lehtë Gjatësia totale 5,5 inç / 13,9 cm Gjerësia 3.04 inç / 7,7 cm

Availability: Në gjëndje SKU: 840564 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Stroker realist me masazh vagjinal Hapje vaginale e gjallë me klitor dhe labia Rruazat e dendura të masazhit e bëjnë hyrjen tepër të ngushtë Nubs stimuluese dhe kreshtat brenda dhomës së brendshme Jashtë strukturës ju jep një kapje pa rrëshqitje Bërë nga gome TPE e butë dhe elastike Mbyllur për pastrim të lehtë Gjatësia totale 5,5 inç / 13,9 cm Gjerësia 3.04 inç / 7,7 cm

Masturbator A&E Adams

7,500 LEK

In stock