Mastrubator vagine Zero Tolerance

11,600 LEK

Përmbushni fantazinë tuaj të dyfishtë me këtë mastrubator me dy kanale që ju lejon të rrëshqitni nga dera e përparme dhe të përplasni derën e pasme sa të doni! Krijuar me gomë TPE super elastike dhe elastike që lëviz me trupin tuaj ndërsa shtyni, përdorni ijet për t’u mbajtur dhe për t’u zhytur në atë pikë të ëmbël rozë të mbushur me lubrifikim ZT kompliment.

Availability: Në gjendje SKU: 840572 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përmbushni fantazinë tuaj të dyfishtë me këtë mastrubator me dy kanale që ju lejon të rrëshqitni nga dera e përparme dhe të përplasni derën e pasme sa të doni! Krijuar me gomë TPE super elastike dhe elastike që lëviz me trupin tuaj ndërsa shtyni, përdorni ijet për t’u mbajtur dhe për t’u zhytur në atë pikë të ëmbël rozë të mbushur me lubrifikim ZT kompliment. Ndjeni shtrëngimet e ngushta të kanaleve vaginale dhe plaçkës përreth jush ndërsa shikoni Dani Daniels famëkeq për një frymëzim super të nxehtë!

Mastrubator me dy hyrje të ngjashme me jetën
Bërë nga gome elastike, elastike TPE
Kanale realiste vaginale dhe anale
Buzët vaginale me ngjyrë rozë
Doreza ‘hip’ anash për kapje të lehtë
E përkryer për fantazitë e derës së përparme dhe të pasme
Përfshihet shkarkimi i DVD-së Superhot Dani Daniels
Përfshirë paketimin e fletëve lubrifikuese me Tolerancë Zero
Vrima në fund të strokerit për pastrim të lehtë
Pa ftalate dhe lateks
I papërshkueshëm nga uji
Lartësia 4,7 inç / 12 cm
Thellësia 5,9 inç / 15 cm
Gjerësia 7,6 inç / 19,5 cm
Pesha: nën 1.8 kg

Mastrubator vagine Zero Tolerance

11,600 LEK

In stock