Maske sysh Whipsmart Black

1,400 LEK

Mbyllni sytë dhe lëreni veten të ikni në një botë të çuditshme lojërash robërie. Pavarësisht nëse po arratiseni në një botë eksplorimi të çrregullt ose thjesht dëshironi të zhytni gishtat e këmbëve në përvojën e lojës me ndjesi, një lidhje e syve është një domosdoshmëri për përvojat sensuale.

Availability: Në gjendje SKU: 160600 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mbyllni sytë dhe lëreni veten të ikni në një botë të çuditshme lojërash robërie. Pavarësisht nëse po arratiseni në një botë eksplorimi të çrregullt ose thjesht dëshironi të zhytni gishtat e këmbëve në përvojën e lojës me ndjesi, një lidhje e syve është një domosdoshmëri për përvojat sensuale. Maska e syve me diamant jo vetëm që ofron mbulim të rehatshëm dhe të plotë për të bllokuar çdo pamje, por vjen gjithashtu në një model elegant diamanti të zi dhe blu për të kënduar zotërinë tuaj.

Maske sysh Whipsmart Black

1,400 LEK

In stock