Maske sysh Play Nice satin

2,900 LEK

Një bazë e bukur për lojëra emocionuese që janë jashtë të zakonshmes!
Pajisja elegante e syve Play Nice Satin nga Fifty Shades of Grey është bërë prej sateni në ngjyrë argjendi dhe e zbukuruar me dantella delikate qerpikësh të zi.

Availability: Në gjëndje SKU: 07012030000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

  • Verbë elegante saten me lidhëse qerpikësh
  • E errët, e rehatshme dhe e mbushur
  • Rrip koke i gjere, elastik dhe i rehatshem

Një bazë e bukur për lojëra emocionuese që janë jashtë të zakonshmes!
Pajisja elegante e syve Play Nice Satin nga Fifty Shades of Grey është bërë prej sateni në ngjyrë argjendi dhe e zbukuruar me dantella delikate qerpikësh të zi. Është opak dhe pak i mbushur. Gjithashtu ka një rrip të gjerë e të shtrirë për kokë që do të thotë se është jashtëzakonisht i rehatshëm për t’u veshur gjatë lojës dhe gjumit.

100% poliester.

Maske sysh Play Nice satin

2,900 LEK

In stock