Maske sysh BLAZE

1,300 LEK

Kjo maskë ose syze ka një dizajn lëkure të zezë me shkëlqim të zi. Shtë e veshur me një neopren të butë por të qëndrueshëm, për një seancë loje sensuale dhe të rehatshme. Rripi është bërë nga materiali i shtrirë për përshtatje të mirë rreth kokës. Një madhësi i përshtatet më së shumti.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 21870 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Kjo maskë ose syze ka një dizajn lëkure të zezë me shkëlqim të zi. Shtë e veshur me një neopren të butë por të qëndrueshëm, për një seancë loje sensuale dhe të rehatshme. Rripi është bërë nga materiali i shtrirë për përshtatje të mirë rreth kokës. Një madhësi i përshtatet më së shumti.