Maske Bunny

4,700 LEK

Maskë e fortë e bërë prej lëkure të imituar me veshë lepuri sensual dhe mbërthecka të vogla prej ruri. Me kunja shtypi dhe një fiksim shtrëngimi në pjesën e pasme për një përshtatje perfekte. E përsosur për lojë me role emocionuese.
Availability: Vjen së shpejti SKU: 24929201001 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Maskë e fortë e bërë prej lëkure të imituar me veshë lepuri sensual dhe mbërthecka të vogla prej ruri. Me kunja shtypi dhe një fiksim shtrëngimi në pjesën e pasme për një përshtatje perfekte. E përsosur për lojë me role emocionuese.

Maske Bunny

4,700 LEK

Out of stock