Maske Brigitte

1,100 LEK

Maskat e mrekullueshme të RIANNE S në stilin venecian janë bërë për femra me klas. Maskat vijnë në pesë stile të ndryshme. Ato janë bërë nga materiali i butë duke i bërë ato të përshtaten në mënyrë perfekte me konturet e fytyrës për përshtatje të përsosur.

Availability: Në gjëndje SKU: E25892 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Maskat e mrekullueshme të RIANNE S në stilin venecian janë bërë për femra me klas. Maskat vijnë në pesë stile të ndryshme. Ato janë bërë nga materiali i butë duke i bërë ato të përshtaten në mënyrë perfekte me konturet e fytyrës për përshtatje të përsosur. Elegancë, seksi dhe elegante ato janë të destinuara për t’u veshur për raste të veçanta. Të quajtura pas bukurosheve ekscentrike franceze si Jane (Birkin), Brigitte (Bardot) ato frymëzojnë për të zgjuar perëndeshën seksi brenda.

Maske Brigitte

1,100 LEK

In stock