Mask Anastasia Masquerade

2,700 LEK

Maske ngjyre argjendi e hapur ne pjesen e syve dhe me lidhese elastike ne pjesen e mbrapme. Permasat: 2.35 x 11 x 2 cm. 100% poliester.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05262580000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Maske ngjyre argjendi e hapur ne pjesen e syve dhe me lidhese elastike ne pjesen e mbrapme. Permasat: 2.35 x 11 x 2 cm. 100% poliester.

Mask Anastasia Masquerade

Mask Anastasia Masquerade

2,700 LEK

Out of stock