-30%

Masazhator Symphony

4,900 LEK

Masazhator me forme jo te zakonshe, me koke shume fleksibel prej materiali silikon. Trupi i gjate mund te perdoret dhe si dildo. Me 10 ritme vibrimi. Pa zhurme. Mund te penisikohen me fishin USB te perfshire. Gjatesia totale 23 cm, koka masazhuese 5 cm e gjate, diam 2.8 – 3.7 cm, Materiali: ABS (trupi), silikon me veshje PU (koka). Pershin nje cante mbajtese.

Availability: Në gjendje SKU: 05898020000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masazhator me forme jo te zakonshe, me koke shume fleksibel prej materiali silikon. Trupi i gjate mund te perdoret dhe si dildo. Me 10 ritme vibrimi. Pa zhurme. Mund te penisikohen me fishin USB te perfshire. Gjatesia totale 23 cm, koka masazhuese 5 cm e gjate, diam 2.8 – 3.7 cm, Materiali: ABS (trupi), silikon me veshje PU (koka). Pershin nje cante mbajtese.

Masazhator Symphony

Masazhator Symphony

4,900 LEK

In stock