Masazhator prostate Rebel

9,200 LEK

Stimulon perineumin dhe prostatën!
Vibratori anal shumë fleksibël RC Two Spot Massager nga Rebel ka një majë të fryrë të pikës P me brazda dhe një bazë të gjerë anatomike për stimulim shtesë të perineumit.

Availability: Në gjendje SKU: 05547900000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Stimulon perineumin dhe prostatën!
Vibratori anal shumë fleksibël RC Two Spot Massager nga Rebel ka një majë të fryrë të pikës P me brazda dhe një bazë të gjerë anatomike për stimulim shtesë të perineumit. Është e mbuluar me silikon me një teksturë prej kadifeje të butë për t’u futur lehtë. Silikoni do të thotë gjithashtu se është i rehatshëm për t’u veshur dhe mund të vishet gjithashtu për një periudhë të gjatë kohore.

2 motorët kanë 10 mënyra të ndryshme dridhjesh që janë perfekte për të kënaqur brenda/në derën e pasme. Ato mund të rregullohen lehtësisht me telekomandën praktike. Telekomanda mund të përdoret edhe nga një partner sepse ka një distancë prej 10 m. Masazheri RC Two Spot mund të përdoret në banjë ose në dush sepse është i papërshkueshëm nga uji.

Mund të ripenisikohet me USB-në e përfshirë. Një bateri (CR2032) është përfshirë për telekomandën.

Gjatësia e plotë 11 cm, gjatësia e futjes 8,6 cm, Ø 1 cm – 3,2 cm.
Pesha 97 g.
Silikoni, PU, ​​ABS.

Vibrator anal shumë fleksibël me 2 motorë
10 mënyra dridhjeje përmes telekomandës
Maja e fryrë e pikës P me brazda stimuluese
Baza e gjerë për stimulimin e perineumit
I papërshkueshëm nga uji
Silikoni me një teksturë të butë me prekje
E ripenisikueshme, përfshirë. kabllo USB

Masazhator prostate Rebel

9,200 LEK

In stock