Masazhator klitori Sona Sonic LELO

16,200 LEK

Një koncept krejtësisht i ri kënaqësie nga LELO, masazhuesi sonik SONA stimulon të gjithë klitorin – madje edhe pjesët që nuk i shihni – me pulse të etur dhe valëvitëse, për një lloj tjetër orgazme të prodhuar nga masazhi i valëve zanore.

Availability: Në gjëndje SKU: E27197 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Një koncept krejtësisht i ri kënaqësie nga LELO, masazhuesi sonik SONA stimulon të gjithë klitorin – madje edhe pjesët që nuk i shihni – me pulse të etur dhe valëvitëse, për një lloj tjetër orgazme të prodhuar nga masazhi i valëve zanore. Është një kulm i zgjatur pas një ngritjeje sensuale, një orgazme që vjen nga diku thellë brenda jush.

– Plotësisht i papërshkueshëm nga uji. Dizajni i lëmuar dhe i papërshkueshëm nga uji e bën tepër të lehtë mbajtjen e pastër.
– Plotësisht i rikarikueshëm me USB. Duke përdorur kabllon e ngarkimit USB të furnizuar, SONA mund të shkojë kudo që të shkoni.
– 8 Cilësimet e kënaqësisë. Një përzgjedhje e mirë-projektuar e ndjesive për atë ndjenjën e duhur.
– Përpara konkurrentëve në çdo aspekt. Më shumë fuqi, më shumë veçori, më shumë cilësi, më shumë kënaqësi.

SI TË PËRDORNI:
– Sigurohuni që SONA të jetë zhbllokuar duke shtypur dhe mbajtur butonat + dhe – së bashku për 3 sekonda derisa drita të ndizet.
– Shtypni butonin + për ta ndezur; shtypni përsëri për të rritur forcën e dridhjeve.
– Shtypni butonin () për të kaluar nëpër 8 mënyrat e stimulimit.
– Shtypni butonin – për të reduktuar forcën e dridhjeve; shtypni dhe mbani shtypur për ta fikur.

TË DHËNAT TEKNIKE
Materiali: Silikoni ABS
Përfundimi: Mat, me shkëlqim
Madhësia: 99 x 88 x 56 mm
Pesha: 116 g
Bateria: Li-Ion 530mA 3.7V
Karikimi: 2 orë në 5.0V 400 mA
Koha e përdoruesit: 1 orë
Numri i mënyrave: 8
Maks. Niveli i zhurmës: <50dB
Ndërfaqja: Ndërfaqja me 3 butona

Cili është ndryshimi midis SONA dhe SONA Cruise?
SONA Cruise ka kontrollin e lundrimit dhe më shumë fuqi për një nxitje automatike.