Masazhator FemmeFunn Stubby Purple

9,600 LEK

Zgjidhni aventurën tuaj. Me një shumëllojshmëri mënyrash vibrimi, një formë stimuluese dhe një dizajn kompakt, ky mini masazhues vibrues sjell fishekzjarre në të gjitha pikat tuaja më të ndjeshme.

Availability: Në gjendje SKU: 860185 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masazher vibrues G Spot Mini

Zgjidhni aventurën tuaj. Me një shumëllojshmëri mënyrash vibrimi, një formë stimuluese dhe një dizajn kompakt, ky mini masazhues vibrues sjell fishekzjarre në të gjitha pikat tuaja më të ndjeshme.

Një buton kontrollon shtatë mënyrat emocionuese të dridhjeve, secila më e këndshme se e fundit.

I papërshkueshëm nga uji, i matur dhe miqësor për fillestarët, Stubby ju ndez dhe ju largon me lehtësi dhe penisikon pa duar.

Eksperimentoni me thithkat dhe klitorisin përpara se ta sillni në shtëpi në pikën tuaj G për një kulm epik.

Gjatësia: 4,8 inç / 12,2 cm
Gjerësia: 1,8 inç / 4,6 cm
7 mënyra të dridhjeve
100% i papërshkueshëm nga uji
Mbushje penisikimi magnetik
I qetë dhe i matur
Materiali: Silikoni premium, plastikë ABS
Bateria: Li-ion
Tensioni i penisikimit: 5V
Koha e funksionimit: Përafërsisht. 2 orë në cilësimet më të larta*
Koha e penisikimit: Përafërsisht. 2.5 orë*

Masazhator FemmeFunn Stubby Purple

9,600 LEK

In stock