Krem Penisi Lust Mr. Bang XXL 80Ml

1,900 LEK

Krem per MESHKUJ
Krem masazhi per penisin. Permireson qarkullimin e gjakut duke stimuluar keshtu rritjen e penisit dhe potencen.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06228340000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Krem per MESHKUJ
Krem masazhi per penisin. Permireson qarkullimin e gjakut duke stimuluar keshtu rritjen e penisit dhe potencen.
Perberesit: Ekstrakte nga gjethe Ginkgo, Vaj Jojoba etj.
Perdorimi: Perhapni nje sasi kremi ne penis dhe masazhojeni butesisht. 80ml

Krem Penisi Lust Mr. Bang XXL 80Ml

1,900 LEK

Out of stock