Krem Penisi Lust Mr. Bang XXL 80Ml

1,900 LEK

Krem per MESHKUJ
Krem masazhi per penisin. Permireson qarkullimin e gjakut duke stimuluar keshtu rritjen e penisit dhe potencen.

Availability: Në gjëndje SKU: 06228340000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Krem per MESHKUJ
Krem masazhi per penisin. Permireson qarkullimin e gjakut duke stimuluar keshtu rritjen e penisit dhe potencen.
Perberesit: Ekstrakte nga gjethe Ginkgo, Vaj Jojoba etj.
Perdorimi: Perhapni nje sasi kremi ne penis dhe masazhojeni butesisht. 80ml