Lubrifkant anal MySize

2,600 LEK

Lubrifikantët MY.SIZE Pro janë pa yndyrë, të testuar dermatologjikisht dhe të butë për lëkurën. Lube Me është gjithashtu pa shije dhe erë dhe 100% i sigurt kur përdoret me prezervativë latex. Ky lubrifikant me bazë uji ka një formulë më të trashë duke e bërë atë të përsosur për përdorim anal. Ky lubrifikant siguron butësi afatgjatë dhe është i lehtë për t’u shpëlarë pa lënë asnjë njollë.

Availability: Në gjendje SKU: 40182 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikantët MY.SIZE Pro janë pa yndyrë, të testuar dermatologjikisht dhe të butë për lëkurën. Lube Me është gjithashtu pa shije dhe erë dhe 100% i sigurt kur përdoret me prezervativë latex. Ky lubrifikant me bazë uji ka një formulë më të trashë duke e bërë atë të përsosur për përdorim anal. Ky lubrifikant siguron butësi afatgjatë dhe është i lehtë për t’u shpëlarë pa lënë asnjë njollë.

Lubrifkant anal MySize

2,600 LEK

In stock