Lubrifikant&vaj masazhi Strawberry HOT

2,800 LEK

Masazh dhe xhel lubrifikues me cilësi jashtëzakonisht të lartë, i cili karakterizohet nga masazhi dhe lubrifikimi i tij më i gjatë dhe i qetë. E bën lëkurën kadife të butë dhe hidraton. Nuk ngjitet dhe nuk lë asnjë mbetje. Aftësia për të masazhuar dhe rrëshqitur është rritur nga lagështia.

Availability: Në gjendje SKU: 7339544143 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masazh dhe xhel lubrifikues me cilësi jashtëzakonisht të lartë, i cili karakterizohet nga masazhi dhe lubrifikimi i tij më i gjatë dhe i qetë. E bën lëkurën kadife të butë dhe hidraton. Nuk ngjitet dhe nuk lë asnjë mbetje. Aftësia për të masazhuar dhe rrëshqitur është rritur nga lagështia.

Lubrifikant&vaj masazhi Strawberry HOT

2,800 LEK

In stock