Lubrifikant&vaj masazhi Silky Touch HOT

2,800 LEK

Masazh dhe xhel lubrifikues me cilësi jashtëzakonisht të lartë, i cili karakterizohet nga masazhi dhe lubrifikimi i tij më i gjatë dhe i qetë. E bën lëkurën kadife të butë dhe hidraton. Nuk ngjitet dhe nuk lë asnjë mbetje. Aftësia për të masazhuar dhe rrëshqitur është rritur nga lagështia.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 7339544142 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Masazh dhe xhel lubrifikues me cilësi jashtëzakonisht të lartë, i cili karakterizohet nga masazhi dhe lubrifikimi i tij më i gjatë dhe i qetë. E bën lëkurën kadife të butë dhe hidraton. Nuk ngjitet dhe nuk lë asnjë mbetje. Aftësia për të masazhuar dhe rrëshqitur është rritur nga lagështia.