-30%

Lubrifikant Wild Tenga

Çmimi origjinal qe: 3,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,240 LEK.

Lubrifikant i butë për një ndjesi të butë. Lubrifikantë me cilësi të lartë në paketim elegant prej 170 ml.

Availability: Në gjendje SKU: E21513 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant Tenga i zhvilluar ekskluzivisht për Tenga FLIP HOLE. Lubrifikant i butë për një ndjesi të butë.

Lubrifikantë me cilësi të lartë në paketim elegant prej 170 ml.

Për të shijuar plotësisht HOLE tuaj Tenga FLIP, ju këshillojmë vërtet ta përdorni me LOCIONET TENGA HOLE. Katër lloje lubrifikantësh, secili ka karakteristika të ndryshme. Përdorimi i FLIP HOLE me LOCIONE HOLE Tenga dhe zgjedhja e atij që transmeton ndjesitë më sensuale për ju, do të pasurojë përvojën tuaj.

Lubrifikant Wild Tenga

Çmimi origjinal qe: 3,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,240 LEK.

In stock